09199880999

فورواردر کیست و چه مزایایی دارد؟ – مزایای استفاده از فورواردر

اگر شما بخواهید امزوه یک کالایی به جایی دیگر از این کره خاکی بفرستید، باید بسیاری از کارهای هماهنگی آن را انجام دهید. اما در این وسط فوروادر تمام این وظایف را بر عهده می گیرد. پس با استعلام کارگو همراه باشید تا به شما بگوییم که فورواردر کیست. ما در این مقاله مزایای بسیاری از این گزینه را برای شما ذکر کرده ایم تا اهمیت این مسئله را درک نمایید. حمل و نقل در راستای فعالیت های داخلی و بین المللی حتی برای افراد در کنار حمل و نقل بار دارای ویژگی های منحصر به خود است.

فورواردر کیست؟

عملیات ارسال کالا ها و وسایل بین المللی از طریق زمین، هوا یا دریا برای امروز ضروری است. همچنین دارای درجه ای از پیچیدگی است! به دلیل نیاز به سازماندهی حمل و نقل، انتخاب کارآمدترین مسیر به منظور صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها، انجام بیمه، بسته به نوع حمل و نقل بسته بندی مناسب را انتخاب کنید. سازماندهی ذخیره سازی و / یا توزیع بار و غیره و همچنین بسیاری از جنبه های دیگر را انجام دهید. همه این فعالیتها همچنین باید تحت شرایط تضمینی انجام شود. جدا از اطمینان از رسیدن بار به مقصد مورد نظر در شرایط قابل قبول، همچنین باید اطمینان حاصل کند که آسیبی به هیچ یک از قطعات درگیر حمل وارد نمی شود! ضمن اینکه کارایی و سودآوری در کل فرآیند تضمین می کند. این وظیفه فوروادر است! یعنی هرکسی که به نمایندگی از واردکنندگان، صادر کنندگان و سایر شرکت ها اقدام می کند تا حمل و نقل بار بین المللی را به روشی امن، کارآمد و سودآور در هر نوع وسیله حمل و نقل سازماندهی کند. فورواردر کیست این می تواند به عنوان نوعی واسطه بین صادر کننده یا وارد کننده و شرکت های حمل و نقل باشد که نقش مشابه آژانس حمل و نقل سنتی را بازی می کنند. اطلاعاتی که معمولاً توسط یک حمل و نقل کالا بررسی می شود شامل فاکتور تجاری، اظهارنامه صادر کننده کالا، بارنامه و سایر اسناد مورد نیاز شرکت حمل کننده یا کشور صادر کننده، واردات و یا حمل و نقل است.

مزایای استفاده از فورواردر

بنابراین، نقش فورواردر تسهیل حمل و نقل برای واردکنندگان و صادرکنندگان است. در عین حال به عنوان ضامن برای اطمینان از انجام عملیات تجاری تحت شرایط توافق شده عمل می کنند. با این حال، مزایای خاص ارائه شده توسط یک فوروادر چیست؟

مشاوره در هزینه هاو اسناد

توصیه و مشاوره در تمام هزینه ها به منظور ارائه گزینه ای سودآورتر و کارآمدتر. این شامل هزینه های حمل و نقل، هزینه های بندر و گمرک، هزینه های کنسولگری ، هزینه های اسناد ویژه ، هزینه های بیمه و هزینه های مدیریت حمل و نقل است. تهیه و ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز برای صادرات کالا، مانند بارنامه و مدارک مناسب برای فروشنده، خریدار یا هر شخص ثالثی که در این فرآیند دخیل است.

مشاوره در ارتباط با بارگیری و حمل بار

مشاوره در مورد مناسب ترین حالت حمل بار و انجام روشهای بسته بندی، انباشت و بارگیری بار. و در اینجا یکی از متمایزترین ویژگی های یک فوروادر است، به دلیل این که در صورت عدم تکمیل کردن بار و حمل و نقل کالا (تریلر، TEU کانتینر و غیره)، این وظیفه فورواردر است که به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل بار را به روشی که بسیار مقرون به صرفه می باشد، جابجا کند.

رزرو ها و انجام کار های اداری

رزرو فضای بار مورد نیاز در کشتی، هواپیما، قطار یا کامیون، علاوه بر مراقبت از ذخیره سازی و / یا توزیع کالا و حتی گاهی اوقات با استفاده از روش درب منزل. همچنین از مطبوعات با نمایندگان گمرک در کشورهای دیگر مراقبت می شود تا اطمینان حاصل شود که اقلام و اسناد با مقررات گمرک مطابقت دارد. روند و روش های اداری را ساده می کند. با توجه به اینکه فورواردر از کلیه امور حمل و نقل بین المللی مراقبت می کند، در مورد موارد مربوط به عقب نشینی یا مشکلاتی که ممکن است بوجود آید، پاسخگو خواهد بود. همانطور که در بالا مشاهده کردیم، فورواردر کارایی، امنیت، مقرون به صرفه بودن و سادگی را در مورد حمل و نقل بین المللی ارائه می دهد. چیزی که در طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده توسط استعلام کارگو به منظور ارائه یک بسته جامع، از جمله اجاره، ذخیره سازی ، مدارک گمرکی، هر وسیله حمل و نقل و غیره، به لطف وجود کارشناسان و متخصصین حمل و نقل کالا به مشتریان عزیر ارائه می شود.جهت اطلاع از اعلام بار به سامانه اعلام بار و حمل ونقل کارگو مراجعه کنید. منابع:

??Who is a Freight Forwarder

 
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس