09199880999

Freight چه مفهومی دارد؟ فریت بار هوایی چگونه محاسبه می شود؟

Freight به هر مورد یا گروهی از اقلام گفته می شود که برای حمل نمی توان آن را با  خود مانند یک چمدان یا کیف لپ تاپ حمل کرد. در مورد اندازه و وزن محموله هایی که حمل می شوند محدودیت هایی وجود دارد، بنابراین اگر از 68 کیلوگرم بیشتر شود. این نیاز به Freight  کالا دارد. با استعلام کارگو همراه باشید تا بیشتر با Freight آشنا شوید.

مفهوم Freight چیست؟

فریت بار را می توان با یک مثال ساده برای شما توضیح دهیم. فکر کنید که شما می خواهید به یک کشور دیگر مهاجرت کنید، وسایلی را که با خود می توانید به داخل هواپیما برای سفر به آن کشور ببرید نهایتا یک چمدان، وسایل بهداشتی و کیف لپ تاپ باشد. بنابراین شما نمی توانید وسایل منزل خود را که بسیار بیشتر از حد مجاز وزن هواپیما می باشد و امکان جابجایی وسایل وجود ندارد. در اینجا Freight بار باید انجام شود تا وسایل منزل با یک هواپیمای باری به آن جا فرستاده شود.

انواع Freight چیست؟

روش های Freight بار بسیاری وجود دارد از جمله:
  • حمل و نقل جاده
  • حمل و نقل ریلی
  • حمل و نقل هوایی
  • حمل و نقل اقیانوس

Freight بار هوایی

تحویل بسته بار حمل و نقل هوایی انتقال و حمل کالا از طریق شرکت حمل و نقل هوایی است که ممکن است بصورت چارتر یا تجاری باشد. این محموله ها از دروازه های حمل و نقل هوایی تجاری و مسافری به هرجایی که هواپیماها بتوانند پرواز کنند و فرود می آیند، انجام می شوند. Freight بار هوایی

مزایای Freight بار هوایی

گزینه های حمل و نقل سریع Freight هوایی آن را به گزینه ای ارزشمند برای هماهنگی حمل و نقل حساس به زمان تقریباً به هرجای دنیا تبدیل می کند. این امر به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​می تواند سودمند باشد. زیرا به آنها امکان می دهد در تجارت بین المللی به روشی سریع و موثر شرکت کنند. حمل و نقل هوایی همچنین مزیت سطح بالایی از امنیت را دارد زیرا کنترل فرودگاه در حمل و نقل بشدت مدیریت می شود. سرعت تنها مزیت نیست. مزایای دیگری مانند موارد زیر دارید:

دسترسی به هر جای دنیا

اکثر حمل و نقل هوایی شبکه گسترده ای از شرکت های هواپیمایی دارند که به مکان های داخلی و بین المللی سرویس می دهند. بنابراین مهم نیست که مشتری های شما کجا هستند، می توانید حمل بار را به راحتی به آنها برسانید.

ظرفیت

به دلیل تکرار پروازهای تجاری، ظرفیت مسئله ای نیست. حتی اگر پروازی از قلم بیفتد، معمولاً همان روز می تواند پرواز بعدی را انجام دهد و بار مورد نظر همچنان به موقع برسد.

گسترش Freight بار

از حمل و نقل هوایی که همراه با سایر اشکال حمل و نقل مانند دریایی، ریلی و زمینی استفاده می شود، به عنوان یکی از گزینه های اصلی تحویل در واردات و صادرات در آغاز قرن جدید، به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت. در حال گسترش نمایی صنعت به عنوان یک صنعت در طول گسترش شبکه های تجاری و بازارها در 40 سال گذشته، اکنون حمل و نقل هوایی به عنوان یک وسیله کارآمد برای حمل و نقل در سطح ملی و بین المللی در نظر گرفته شده است.

نرخ فریت بار هوایی چگونه محاسبه می شود؟

آنچه شما حمل می کنید، شرکت مخابراتی و هواپیمایی مورد استفاده و وزن قابل حمل محموله روی نرخ تأثیر می گذارد. وزن قابل شارژ، وزن ناخالص (شامل بار، بسته بندی و پالت) یا وزن حجمی است – هر کدام که بیشتر باشد. وزن حجمی با استفاده از فرمولی محاسبه می شود. به طور معمول، اجناس بزرگتر که وزن کمتری دارند، فضای بیشتری نسبت به وسایل کوچک و سنگین اشغال می کنند. به همین دلیل است که حامل های بار هوایی از فرمول وزن قابل شارژ استفاده می کنند.جهت اطلاع از قیمت فریت بار هوایی به سامانه حمل ونقل کارگو مراجعه کنید

سایر عواملی که می توانند روی هزینه تأثیر بگذارند؟

  • هزینه های اضافی سوخت
  • هزینه ایستگاه حمل بار کانتینر
  • هزینه های امنیت فرودگاه
  • هزینه های اداره هواپیمایی
  • هزینه های ترخیص کالا از گمرک
  • هزینه حمل و نقل همراه
در این مقاله با Freight ، انواع Freight  بار و مزایای Freight بار هوایی آشنا شدیم، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه حمل بار هوایی به سامانه اعلام بار مراجعه کنید تا کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی کنند. منابع:
 
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس