09199880999

انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی

شرکت های حمل و نقل می دانند که هر مشتری نمی تواند کالاهای خود را در جعبه های مقوایی استاندارد حمل کند. بنابراین آنها گزینه های گسترده تری را ارائه می دهند. در این مقاله از وب سایت استعلام کارگو پنج مورد از متداول ترین انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی آورده شده است که می تواند طیف گسترده ای از نیازهای شرکت را تأمین کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با موارد مختلف مانند سوئیچ اسناد یا فریت بار می توانید سایر مقالات را مطالعه کنید.

جعبه و پالت

مهم نیست که چه نوع محصولی را برای حمل و نقل نیاز دارید! جعبه ها و پالت ها قسمت مهمی از فرآیند انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی هستند. آنها به عنوان بسته بندی ثانویه عمل می کنند و کالاهای واقعی را تا زمان تحویل ایمن نگه می دارند. پالت ها بسته هایی را که از سطح نشسته اند بلند می کنند. خواه زمین یا بستر کامیون های حمل و نقل باشد. دور نگه داشتن محصولات از سطح زمین بسته بندی را در شرایط خوبی حفظ می کند. مهم تر این که از آلودگی و رطوبت محافظت می کند. تقریباً تمام شرکت های حمل و نقل بین المللی هنگام تهیه محصولات مشتریان خود برای حمل از جعبه و پالت استفاده می کنند. برخی از شرکت ها مانند از مواد چوبی استفاده می کنند که به راحتی قابل استفاده یا بازیافت است. سایر شرکت های های حمل و نقل، از جعبه ها و پالت های پلاستیکی قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت استفاده می کنند. هر دو ماده مزایا و معایب خود را دارند. اما هر دو محصولات شما را در بسته بندی خود ایمن و خشک نگه می دارند.  

بسته بندی کوچک یکی از انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی

بسته بندی کوچک به عنوان بسته بندی اولیه / ثانویه استفاده می شود. می توانید محصول واقعی خود را کوچک کنید. مانند بسته بندی کوچک کردن موارد در مورد CD یا کاغذ نوت بوک! یا می توانید یک بسته کامل را بسته بندی کنید.

بسته بندی وکیوم

بسته بندی وکیوم گزینه مناسبی برای کالاهایی است که باید آب بندی شوند. همین امر آن را به گزینه ای مناسب برای غذاهای فاسدشدنی تبدیل می کند. طراحی جمع و جور آنها همچنین باعث محبوبیت آنها در مورد کالاهای کم آب یا غذاهای در نظر گرفته شده برای سفرهای کمپینگ و کوله گردی می شود. بسته بندی وکیوم باعث از بین رفتن اکسیژن مواد غذایی بسته بندی شده می شود. این امر از باکتری، کپک و مخمر جلوگیری می کند. غذاهایی که در بسته بندی خلا قرار می گیرند نیز بیشتر از مواد غذایی که در بسته های دیگر بسته بندی شده اند، در فریزر تازه می مانند. اگر شرکت حمل نقل هر نوع غذای فاسدشدنی را حمل می کند، بسته بندی خلا به طور موثر نیازهای شما را برآورده می کند. بسته بندی خلا همچنین برای مواد پزشکی یا هر چیزی که باید مهر و موم شود، استفاده می شود.  

بسته بندی محافظ یکی از  انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی

بسته بندی محافظ شامل بسته بندی کوچک و وکیوم است. همچنین دارای انواع دیگر بسته بندی مانند کنسرو شیشه، قوطی های آلومینیوم و انواع دیگر بسته های محافظ مانند کارتن تخم مرغ و شیشه شیر می باشد. این مواد بسته بندی یک هدف دارند – محصول را ایمن، محافظت شده و تازه نگه دارید. انواع بسته بندی نوع دیگری از مواد بسته بندی محافظ که لزوماً با غذا ارتباط ندارد، بسته بندی حباب است. بسته بندی حباب یک روش سبک و ارزان برای تهیه محصولات شما در برابر بالشتک و محافظت در برابر ضربه در تمام مراحل حمل و نقل است.  

بسته بندی ضد شوک یکی از انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی

برای مواردی که بسیار شکننده هستند، بسته بندی ضدشوک یکی از ایمن ترین گزینه ها است. بسته بندی شامل جاذب شوک داخلی است که از محتویات در برابر ضربه و لرزش و همچنین رطوبت، گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند. این نوع بسته بندی سنگین معمولاً برای تجهیزات الکترونیکی شکننده، یا ترکیبات شیمیایی ناپایدار استفاده می شود. روش های مختلفی برای بسته بندی و ارسال محصولات شما وجود دارد. نیازهای شرکت و محصولات خود را ارزیابی کنید. تصمیم بگیرید که کدام یک از این گزینه ها برای شما بهتر خواهد بود و محصولات شما را در تمام مراحل حمل و نقل ایمن نگه می دارد. در این مقاله انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی، کاربردهای مختلف انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی  آشنا شدیم، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع بسته بندی در حمل و نقل به سایت استعلام کارگو مراجعه کنید تا کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی کنند.

منابع:

Package Sizes and Dimensions – USPS International | OverviewDIFFERENT TYPES OF INTERNATIONAL SHIPPING, EXPLAINED
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس