آژانس ما را برسی کنید

ما معتبرترین و موفقیت ترین شرکت استعلام کارگو آنلاین هستیم.

مجموعه ی کارگو اینکواری (cargo inquiry) در نظر دارد با حذف مقوله ی دلالی و واسطه گری، و هدایت هدفمند و هوشمند استعلام های بازرگانان محترم، ضمن صرفه جویی در وقت وهزینه ی مراجعین، با ارسال استعلام ها به تمام شرکتهای حمل و نقل و ترخیص کالا، با ایجاد شرایط رقابتی، و کاهش هزینه ها، نموداری از بهترین قیمت های بازار را در اختیار آنها قرار دهد. تا حتی کسانی که کمترین اطلاعاتی در زمینه ی حمل و نقل بین المللی دارند، بتوانند با استعلام از کارگو اینکواری (cargo inquiry)،  بهترین و دست اول ترین نرخ ها را در اختیار داشته باشند.ما می توانیم مشاوران خوبی جهت حمل کالاهای شما باشیم. تنها با یک تماس قادر به ارائه سرویس سریع و آنلاین می‌باشیم و با استفاده از سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان این اطمینان را به شما می‌دهیم که در ارائه خدمات نهایت دقت اعمال گردیده است.

خدمات ما:

استعلام ثبت سفارش کالا:

به منظور مبارزه با مقوله ی قاچاق کالا، و سهولت در ترخیص، و جلوگیری از هرگونه اشکال در مرزها و گمرکات کشورهنگام ورود کالا، ثبت سفارش کالا جزئی جدایی ناپذیر از تجارت بین الملل می باشد.

بازرگانان محترم می توانند ضمن تکمیل و ارسال فرم مربوطه از طریق سایت کارگو اینکواری، با یک استعلام، در آن واحد استعلام خود را به صدها و هزاران متخصص ثبت سفارش کالا ارسال کنند.

استعلام حمل و نقل بین المللی:

با عضویت در این سایت شما میتوانید به صورت کاملا آسان، استعلام های خود را از و به سراسر جهان، در فرمهای مربوطه وارد کنید و در کمترین زمان ممکن با ارسال استعلام شما عزیزان به چندین هزار شرکت حمل و نقل بین المللی، بهترین نرخهای حمل و نقل ممکن در بازار را دریافت کنید.

همچنین شما دومین و سومین نرخ بازار را نیز دریافت خواهید کرد تا در صورت بروز هرگونه مشکل با برنده ی استعلام، ضمن صرفه جویی در وقت، به گزینه های بعدی مراجعه کنید.

استعلام ترخیص کالا:

در کنار استعلام نرخ حمل و نقل بین المللی، شما میتوانید ضمن استعلام ترخیص کالای خود، چرخه ی واردات کالای خود را تکمیل کنید. همچنین ترخیصکاران محترم ضمن آگاهی از حضور همکارانشان در سامانه ی کارگو اینکواری، بهترین و رقابتی ترین نرخهای خود را ارائه خواهند داد.

استعلام حمل و نقل داخلی:

درکنار انواع حمل و نقل بین المللی، حمل داخلی، یکی از نیازهای اساسی جوامع از دیرباز تا کنون محسوب میشود. لذا مجموعه ی کارگو اینکواری، با ایجاد سامانه ی استعلام حمل داخلی، مناسبات یک شرایط رقابتی و امن را فراهم کرده تا در کنار حمل و نقل بین المللی، حمل داخلی نیز جزو سرویسهای رقابتی این مجموعه قرار گیرد.

خدمات ما

خدمات ما بسیار مطمئن و با کیفیت و تضمین شده هستند

استعلام ثبت سفارش کالا

به منظور مبارزه با مقوله ی قاچاق کالا، و سهولت در ترخیص، و جلوگیری از هرگونه اشکال در مرزها و گمرکات کشورهنگام ورود کالا، ثبت سفارش کالا جزئی جدایی ناپذیر از تجارت بین الملل می باشد.

استعلام حمل و نقل بین المللی

با عضویت در این سایت شما میتوانید به صورت کاملا آسان، استعلام های خود را از و به سراسر جهان، در فرمهای مربوطه وارد کنید و در کمترین زمان ممکن با ارسال استعلام شما عزیزان به چندین هزار شرکت ...

استعلام حمل و نقل داخلی

درکنار انواع حمل و نقل بین المللی، حمل داخلی، یکی از نیازهای اساسی جوامع از دیرباز تا کنون محسوب میشود. لذا مجموعه ی کارگو اینکواری، با ایجاد سامانه ی استعلام حمل داخلی، مناسبات یک شرایط رقابتی و امن را فراهم کرده تا ...

استعلام ترخیص کالا

در کنار استعلام نرخ حمل و نقل بین المللی، شما میتوانید ضمن استعلام ترخیص کالای خود، چرخه ی واردات کالای خود را تکمیل کنید. همچنین ترخیصکاران محترم ضمن آگاهی از حضور همکارانشان در سامانه ی کارگو اینکواری، بهترین و رقابتی ترین نرخهای خود را ارائه خواهند داد

مهارتهای ما

تجربه حرفه ای و مهارت های ما

رزرو حمل و نقل بین المللی

90%

رزرو حمل و نقل داخلی

85%

استعلام حمل ونقل بین المللی

79%

استعلام حمل و نقل داخلی

87%

استعلام حمل ونقل فله

97%

استعلام ترخیص کالا

90%
تماس