09199880999

استعلام حمل و نقل زمینی

حمل و نقل قسمت عمده ای از یک تجارت گسترده و رو به رشد می باشد. حمل و نقل می تواند 50٪ از هزینه تدارکات شما و تا 10-20٪ از قیمت خرده فروشی شما را نشان دهد. و در بین راه های حمل و نقل کالاها، حمل و نقل زمینی سهم زیادی را به خود نسبت داده است. صاحبان بار ها برای استعلام حمل و نقل زمینی باید به وب سایت هایی مانند استعلام آنلاین کارگو مراجعه کنند تا تا اطاعات دقیق تری از استعلام حمل و نقل زمینی و قیمت های تاثیر گذار بر آن را داشته باشند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با محدودیت های وزنی و کارگو دارید می توانید با متخصصان ما در تماس باشید.

فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت استعلام حمل و نقل زمینی

در اینجا 5 فاکتور موثر بر هزینه های استعلام حمل و نقل زمینی و نحوه مدیریت هزینه های حمل و نقل آورده شده است.

ویژگی های بازار

ویژگی های بازار شما که بر هزینه های استعلام حمل‌و نقل زمینی تأثیر می گذارد عبارتند از:

  • میزان یا درجه رقابت در بازار شما
  • فاصله تا بازار: تا چه حد محصول شما برای طی مسیر لازم است
  • مقررات دولتی: مانند نیازهای کالاهای خطرناک، محدودیت های بیش از اندازه، یا محدودیت های وزن
  • عدم تعادل در ترافیک: آیا می توانید از برگشت جریان جلوگیری کنید یا برخی از محموله ها / مکان های تامین کننده را ترکیب کنید؟
  • فصلی بودن حرکت محصول: تفاوت در هزینه های حمل و نقل در چهار فصل
  • حمل و نقل داخلی یا بین المللی

بسیاری از شرایط بازار در کنترل واردکنندگان نیست. بنابراین، انعطاف پذیری زیادی در هزینه های حمل و نقل شما ایجاد نمی کند.

استعلام حمل و نقل زمینی – ویژگی های محصول

محصول شما به چندین روش بر هزینه های استعلام حمل و نقل زمینی شما تأثیر می گذارد.

تراکم بار

هزینه حمل و نقل برای هر کیلوگرم کالاهای کم چگالی است. اینها موارد بزرگی مانند مبلمان هستند که ممکن است وزن زیادی نداشته باشند، اما نسبت وزن آنها به حجم زیاد است.

استعلام حمل و نقل زمینی – قابلیت نگهداری

چقدر محصول شما می تواند فضای موجود را در یک وسیله نقلیه حمل و نقل پر کند.

سهولت در کار

آیا محصولات شما از نظر اندازه یکنواخت هستند؟ آیا آنها در پالت ایمن هستند بنابراین کار با لیفتراک و رانندگان آسان است؟ آیا پالت های شما به خوبی بسته بندی و روی هم چیده شده اند؟

استعلام حمل و نقل زمینی – مسئولیت

بررسی کنید آیا علاوه بر مسئولیت اصلی قانونی شرکت حمل و نقل خود، به بیمه بار نیز نیاز دارید یا خیر. برای اطمینان از اینکه از گزینه های خود اطلاع دارید، با راهنمای حمل و نقل کالا و شرکت استعلام آنلاین کارگو مشورت کنید.

حجم و دفعات حمل و نقل زمینی

حجم و دفعات حمل و نقل می تواند بر هزینه های باربری شما تأثیر بگذارد.

زمان تحویل بار

قرار ملاقات با کامیونداران، بسیار جذاب به نظر می رسد. راننده ساعت 9 صبح به آنجا می رسد. با این حال، قرار ملاقات ها به معنای زمان انتظار زیاد بدون درآمد برای شرکت های حمل و نقل بار است. ممکن است در نهایت هزینه اضافی برای آنها پرداخت کنید.

اگر بتوانید انعطاف پذیری بیشتری به رانندگان بدهید، می تواند در هزینه های قرار ملاقات یا اضافه هزینه ها صرفه جویی کند. بهترین استراتژی برای تأثیرگذاری بر هزینه حمل و نقل شما ارتباط صریح و صادقانه با شریک تدارکات یا شرکت حمل و نقل بار است. شفافیت و انعطاف پذیری در این شرایط نامطمئن بازار ضروری است.

استعلام آنلاین کارگو با تجربه فراوان در زمینه حمل و نقل بین المللی و حمل و نقل زمینی! ما شریک تدارکات کامل خدمات شما هستیم. امروز با ما تماس بگیرید تا بیاموزید چگونه می توانیم عملیات حمل و نقل شما را ساده کنیم.

هزینه های بیمه

هرچقدر کارگران در هنگام بارگیری، تخلیه و ترانزیت دقت داشته باشند، هرگز نمی توان خطر خسارت، ضرر و سرقت را رد کرد. بنابراین، بیمه کالاها مهم است. بسته به نوع و ارزش کالایی که حمل می کنید، هزینه های بیمه می تواند سهم قابل توجهی در هزینه های حمل و نقل شما داشته باشد.

استعلام حمل و نقل زمینی با استعلام آنلاین کارگو

در این مقاله با استعلام حمل‌ بار ، عوامل تاثیر گذار در استعلام حمل‌و نقل زمینی آشنا شدیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استعلام حمل‌نقل زمینی به سایت استعلام آنلاین کارگو مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس