09199880999

استعلام قیمت حمل دریایی

از اندازه محموله شما تا مسافتی که باید طی کند، عوامل مختلفی وجود دارد که بر استعلام قیمت حمل دریایی تأثیر می گذارد. با درک این موارد و همچنین هزینه های اضافی که ممکن است اعمال شود، تصویر واضح تری از نحوه محاسبه هزینه حمل و نقل دریایی خود دریافت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استعلام قیمت حمل دریایی به وب سایت استعلام کارگو مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارگو و انواع حمل با متخصصان ما در تماس باشید.

عوامل اصلی استعلام قیمت حمل دریایی

هنگامی که صحبت از تعریف هزینه های حمل و نقل دریایی می شود، عوامل مختلفی در این زمینه نقش دارند. در اینجا چند مورد از رایج ترین ها و نحوه تأثیر آنها بر قیمت پرداختی شما آورده شده است.
 • دسته ها و اندازه ها
 • وزن بعدی
 • مسافت حمل و نقل
 • زمان تحویل
 • هزینه های اضافی
 • مالیات و عوارض

استعلام قیمت حمل دریایی – دسته ها و اندازه ها

هر شرکت حمل و نقل دسته بندی و اصطلاحات خاص خود را برای توصیف محدودیت های وزن و اندازه دارد – اما اینها معمولاً شامل پاکت برای اسناد استاندارد A4، بسته هایی برای اسناد بزرگتر و وسایل جمع و جور، جعبه ها و پالت ها می شود. بسته های بزرگ یا عجیب و غریب ممکن است با یک هزینه اضافی پذیرفته شوند. اگر مطمئن نیستید که محموله شما در کدام گروه اندازه قرار دارد ، بهتر است با شرکت مخابراتی مورد نظر خود مشورت کنید.

وزن بار در حمل و نقل دریایی

وزن بعدی (DIM) عامل دیگری است که ممکن است بر قیمت حمل و نقل تأثیر بگذارد. این به تراکم بسته اشاره دارد، که عبارت است از میزان فضای اشغال شده نسبت به وزن واقعی آن. وزن DIM بسته شما هنگامی که از وزن واقعی بیشتر شود به وزن قابل پرداخت تبدیل می شود.

استعلام قیمت مسافت حمل و نقل دریایی

اینکه شما در داخل یا خارج از کشور حمل می کنید، ممکن است در استعلام قیمت حمل دریایی شما نیز تأثیر بگذارد. شرکت های حمل و نقل معمولاً از مناطق جغرافیایی پویا برای اندازه گیری مسافتی که محموله شما باید طی کند، استفاده می کنند. هرچه فاصله بیشتر باشد، هزینه بالاتر نیز خواهد بود. مسافت حمل و نقل

زمان تحویل

بسته به کشور مبدا و مقصد، شرکتهای هواپیمایی معمولاً طیف وسیعی از زمان استاندارد و سریع خدمات را ارائه می دهند. نام سرویس ها ممکن است در هر شرکت مخابراتی متفاوت باشد ، اما بازه های زمانی معمولاً در این سه دسته قرار می گیرند. تحویل های خاص مخصوص زمان که بسته ها را در بازه های زمانی دقیق تحویل می دهند تحویل سریع شامل خدمات شبانه روزی زمان تحویل استاندارد معمولاً بین دو تا هفت روز کاری متغیر است، بسته به مسافتی که محموله باید طی کند

هزینه های اضافی حمل دریایی

هر چیزی که خارج از حمل و نقل و جابجایی استاندارد باشد، بر قیمت حمل و نقل تأثیر می گذارد. در اینجا برخی از رایج ترین انواع هزینه های اضافی آورده شده است:

استعلام قیمت حمل دریایی – هزینه سوخت اضافی

این متداول ترین هزینه اضافی است و نوسانات قیمت نفت را پوشش می دهد. این به عنوان درصدی از هزینه حمل و نقل محاسبه می شود و معمولاً به صورت هفتگی تنظیم می شود.
 • بسته های بزرگ یا عجیب و غریب اضافی دارند
 • برای محموله های غیر قابل انباشت یا استوانه ای و همچنین بسته هایی که اندازه آنها بیشتر از قالب استاندارد شرکت مخابراتی شما است ، ممکن است هزینه اضافی از شما دریافت شود.
 • خدمات منطقه گسترده برای مناطق دور افتاده
 • برای تحویل بسته ها به مناطق دور افتاده هزینه اضافی پرداخت می شود.
 • کالاهای خطرناک
 • هرگونه حمل کالای خطرناک که به طور بالقوه خطری برای شخص یا محموله های دیگر ایجاد کند ، هزینه های اضافی نیز به همراه خواهد داشت.
 • تصحیح آدرس
 • اگر شرکت مخابراتی شما نیاز به تنظیم اسناد و مدارک برای شما دارد، ممکن است هزینه اصلاح از شما گرفته شود.

مالیات و عوارض

لازم به یادآوری است که ممکن است محموله های بین المللی نیز مشمول مالیات و عوارضی شوند که باید جداگانه پرداخت شوند. برای اینکه بدانید کدام هزینه برای حمل و نقل شما اعمال می شود. سخن آخر در این مقاله با استعلام قیمت حمل دریایی ، عومل موثر بر استعلام حمل بار دریایی  آشنا شدیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استعلام قیمت حمل دریایی به سامانه حمل ونقل کارگو مراجعه کنید تا کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی کنند. منابع:

Inquire Shipping Rates

 
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس