09199880999

واردات و صادرات کالا از دبی

واردات و صادرات کالا از دبی

واردات و صادرات کالا از دبی

واردات و صادرات کالا از دبی می تواند موقعیت اقتصادی بسیار خوبی برای بازرگانان ما باشد. اما تغییرات اخیر در دبی قوانین را قدری تغییر داده است و این امر کار را کمی با مشکل مواجه ساخته است. شما از طریق ارتباط با سامانه حمل و نقل سایت شرکت استعلام کارگو می توانید اطلاعات جدید و به روز را داشته باشید. در این مقاله نیز نکات مهم را با هم مرور خواهیم کرد.

دبی در یک‌ نگاه

همه می دانیم که در سال های اخیر دبی تبدیل به کلانشهری بسیار مدرن شده است که تغییرات اساسی و مهمی در تکنولوژی و فناوری داشته است. برخی از این تغییرات در زمینه واردات مشکل ساز خواهند شد اما با وجود تمام این حرف ها باز دبی فرصت های زیادی برای واردات و کسب درآمد می باشد. در امارات متحده عربی، دبی یکی از قطب های اصلی تجارت جهانی به حساب می آید و نه تنها ایران بلکه اروپا و آفریقا نیز دبی را به عنوان دروازه ای برای صادرات به خاورمیانه می دانند. در گذشته دبی درآمد زیادی از فروش نفت داشت اما امروزه جنبه های مختلفی از تجارت جهانی در کشور امارات وجود دارد. شاید بتوان گفت که فروش نفت می تواند امروزه کمترین درآمد را برای دبی داشته باشد ، بنابراین واردات و صادرات کالا از دبی بسیار هائز اهمیت است.

نکات مهم در زمینه واردات و صادرات از دبی

واردات و صادرات کالا از دبی بسیار مهم است زیرا در چند دهه اخیر تجارت دبی به سمت گردشگری و توسعه املاک و مستغلات رفته است و از این راه درآمد زیادی به این کشور وارد می شود. می توان گفت که دبی پایتخت خرید و تفریح در خاورمیانه می‌باشد. از نظر صنعت ساختمان و برج سازی لوکس ترین و مجهز ترین ساختمان ها را می توان در دبی مشاهده نمود. برج خلیفه به عنوان بلندترین برج در جهان به زیبایی های دبی اضافه نموده و اولین هتل هفت ستاره نیز به نام هتل ستاره جهان در دبی قرار دارد. رواج زبان انگلیسی در دبی پیشرفت های زیادی برای آن داشته است چرا که ۸۵ درصد جمعیت دبی را افراد غیر بومی تشکیل می دهند. شرکت های انگلیسی در دبی شعبه های مهم دارند و تاسیس این شرکت هل واردات به دبی را در پی داشته است. ماشین آلات تجاری و کالاهای خانگی که وارد دبی می شوند باعث رونق بازار آن شده است. همچنین بسیاری از این کالاهای خانگی به ایران وارد می شود. از این رو واردات و صادرات از دبی می تواند بسیار مهم باشد‌.

واردات و صادرات از دبی به ایران به چه صورت است؟

گفتنی است که در تمام گمرکات کشور ایران واردات و  صادرات از دبی انجام می شود. قابل ذکر است که برای واردات باید قوانین بین المللی را رعایت نمود. در واقع قوانین هر دو کشور مورد توجه قرار می گیرد. همچنان که قبلا ذکر شد دبی قطب تجارت در خاورمیانه است و می توان بهترین و با کیفیت ترین کالاهای اروپایی را در بازارهای دبی خریداری نمود.‌ واردات کالا از دبی به ایران با سرعت بالا و هزینه معقولی انجام می شود و به همین دلیل تجار و‌ بازرگانان به فکر تجارت با دبی هستند. نکته مهم دیگر این است که در داخل دبی نیز کالاهای بسیار عالی به تولید انبوه می رسد و این کالاها طرفداران زیادی دارد. نکته مهمی که باید یادآور شویم این است که اگر قصد دارید به عنوان تاجر با دبی همکاری کنید و در امر واردات فعالیت خود را آغاز نمایید، حتما قوانین مهم بین المللی را بدانید. هرچند قوانین واردات و صادرات  از دبی هر چند وقت یک بار تغییر می کند. اما نداشتن اطلاعات در این زمینه امکان دارد ضرر مالی برای شما به همراه داشته باشد. نکته ای که باید مد مظر داشته باشید این است که واردات کالا از دبی به صورت دریایی مقرون به صرفه تر خواهد بود. واردات و صادرات از دبی با شرکت استعلام کارگو

سخن پایانی

شرکت استعلام کارگو با سال ها تجربه می تواند در زمینه واردات ‌و صادرات از دبی مشاور و همراه شما باشد. تغییرات قوانین شاید شما را اذیت کند از این رو می توانید به ما اعتماد کنید و تشریفات گمرکی و ترخیص کالای خود را به ما بسپارید. همچنین می توانید با سامانه اعلام بار و سامانه حمل و نقل بین المللی ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را به دست بیاورید. برای استعلام زمان و قیمت کالا و تر خیص کالا از گمرکات لطفا این فرم را پر کنید. فرم استعلام حمل و نقل بین المللی  منبع: Imports and Exports in Dubai
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس