درباره ی ما

cargo inquiry

از دیرباز موضوع حمل و نقل و انتقال کالا از محل خرید تا مقصد مورد نظر، یکی از دغدغه های اصلی تجار و بازرگانان بوده و هست. تا جایی که امروزه اصلی ترین آیتم تجارت بین الملل حمل و نقل کالاست، به گونه ای که در بر دارنده ی مجموعه ی قوانین و مقررات از قبیل اینکوترمز (Incoterms) و کنوانسیونهای مختلف می باشد.

امکان حمل، اسناد حمل، هزینه ها و البته شرایط خاص کشور عزیزمان که با محدودیتهایی در تجارت بین الملل مواجه است، گاهی آنقدر مهم و اساسی هستند که بازرگانان را به سمت مسیرهای ارزانتر و مطمئن تر هرچند با کالای کم کیفیت تر هدایت میکند.

مجموعه ی کارگو اینکواری (cargo inquiry) در نظر دارد با حذف مقوله ی دلالی و واسطه گری، و هدایت هدفمند و هوشمند استعلام های بازرگانان محترم، ضمن صرفه جویی در وقت وهزینه ی مراجعین، با ارسال استعلام ها به تمام شرکتهای حمل و نقل و ترخیص کالا، با ایجاد شرایط رقابتی، و کاهش هزینه ها، نموداری از بهترین قیمت های بازار را در اختیار آنها قرار دهد. تا حتی کسانی که کمترین اطلاعاتی در زمینه ی حمل و نقل بین المللی دارند، بتوانند با استعلام از کارگو اینکواری (cargo inquiry)،  بهترین و دست اول ترین نرخ ها را در اختیار داشته باشند. تا بدین وسیله برگ سبزی در جهت رشد و اعتلای صنعت حمل و نقل و موتور تجارت بین المللی کشور عزیزمان رقم زند.

ماموریت ما

تاریخ ما

چرا باید ما را انتخاب کنید

آمار شرکت

ما مطمئن ترین مرکز استعلام کارگو هستیم

56312 +

تحویل محصول

69753 +

شعبه گسترده جهانی

98632 +

حمل و نقل مدرن

75615 +

برنده شدن جوایز

03

مهارتهای ما

تجربه حرفه ای و مهارت های ما

حمل و نقل دریایی

80%

حمل و نقل هوایی

70%

حمل و نقل جاده ای

90%
اطلاعات بیشتر

عضو تیم ما

با عضو تیم خبره ما ملاقات کنید

رها اعتمادی

متخصص سئو وسایت

مینا رضوی

مدیر کل

سارا احمدی

طراح وب

مهدی سعیدی

دستیار مدیر
تماس