09199880999

کارگو ترکیه به ایران

اصولا ایرانیان علاقه زیادی به سفر ترکیه و دیدن اماکن زیبای این کشور دارند. خرید نیز از برنامه های اصلی مسافران ایرانی می باشد. بعضی افراد نیز در کار واردات جنس از ترکیه به ایران هستند. این جا است که کارگو ترکیه به ایران به میدان می آید. می توان گفت که ایرانیان اصولا لباس، منسوجات و وسایل خانگی، لوازم جانبی، قهوه ترک و خوراکی های  خوشمزه را در برنامه خرید خود جا می دهند. در ادامه با استعلام حمل بار کارگو همراه باشید تا بیشتر در مورد کارگو ترکیه بدانید.

عملکرد کارگو ترکیه به ایران

برای ارسال وسیله هایی که از ترکیه خریده اید بهترین کار این است که از بین شرکت های حمل و‌ نقل بین المللی بار، یک مورد معتبر را انتخاب نمایید. این شرکت ها بسته شما را از ترکیه به ایران ارسال می کنند. حتی می توان از فروشگاه های آنلاین ترکیه خرید کرد. سپس این فروشگاه ها اجناس را به ایران ارسال می نمایند.

کارگو ترکیه به ایران از طریق  yollando

شما می توانید در وب سایت یولاندو ثبت نام کنید. پس از آن یک آدرس یولاندو دریافت می نمایید که می توانید هتکام خرید از ترکیه از آن استفاده کنید. شما مجاز هستید که از فروشگاه های مختلف ترکیه خرید کنید. سپس همه را در یک محموله بسته بندی و از طریق اسکای نت اکسپرس به ایران ارسال نمایید. شرکت های بین المللی اصولا به تمام شهرهای ایران ارسال دارند.

قیمت حمل و‌ نقل بار از ترکیه به ایران

همان گونه که قبلا نیز گفتیم علاقه ایرانیان به ترکیه بر هیچ کس پوشیده نیست. در سالهای اخیر صنعت حمل و نقل بین این دو کشور پیشرفت هایی داشته است. در واقع روابط تجاری توسعه زیادی داشته و همین امر باعث تقویت روابط اجتماعی نیز شده است‌. شرکت های بین المللی یا فرستنده های شخصی هزاران محموله را از ترکیه به ایران ارسال می کنند. فرستنده ها موظف هستند که سرعت، کیفیت، اعتماد و قیمت را در نظر بگیرند و مبنا را بر این مسایل بگذارند. بهتر است که خدمات باربری هوایی را انتخاب نمایید. چرا که بدون ریسک و با سرعت انجام می شود‌. البته حمل و نقل بار به صورت های جاده ای، ریلی، دریایی و‌ هوایی انجام‌ می شود. از این بین انتقال با سیستم هوایی مزایای بیشتری دارد.

کارگو ترکیه به ایران به صورت ارزان

سال هاست که ترکیه و ایران در روابط تجاری خود بهبود زیادی داشته اند. هر دو کشور سابقه و تاریخ طولانی دارند. ایران توسط آمریکا و کشورهای اروپایی تحریم شده است. با وجود این ‌امر این دو کشور روابط اقتصادی و تجاری خود را حفظ کرده‌اند و توسعه می دهند. در واقع ترکیه تلاش زیادی دارد که در حوزه ایران‌ یک‌ کشور قوی بماند.   قیمت گذاری بار کارگو ترکیه

واردات و ‌صادرات بین ایران و ترکیه

امروزه قراردادهای تجاری زیادی بین ایران و ترکیه انجام می شود. همین امر باعث شده‌ که واردات و صادرات بین دو کشور افزایش چشمگیری پیدا کند. محصولات و خرید های خود از ترکیه را می توانید به ایران ارسال کنید. در این دو سال اخیر و با وجود بحران کرونا، باز هم این تجارت رو به افزایش است. در واقع افراد، شرکت های باربری بین المللی را برای ارسال بار از ترکیه به ایران ترجیح می دهند.

اجناس قابل ارسال از طریق کارگو ترکیه به ایران

کالاهایی که ممنوعیت نداشته باشند می توانند از طریق کارگو ترکیه به ایران ارسال شوند‌. بعضی از محصولات جزء تحریم ها هستند. بسته های خرید به هر شهری از ایران قابل ارسال است.  یکی از مواردی که به هیچ عنوان ارسال نمی شود، مواد شیمیایی و قابل اشتعال هستند‌. چرا که این مواد باعث تلفات جانی و مالی می شود‌. با فست اکسپرس ارسال اجناس به تمام شهرها امکان پذیر است.

عمده ترین محصولات وارداتی از طریق کارگو ترکیه به ایران

کارگو ترکیه به ایران مسئله ارسال را آسان کرده است. محصولاتی که از ترکیه وارد می شوند شامل موارد زیر هستند: خودرو، محصولات آهنی و فولاد، مواد غذایی، گندم، ذرت، جو، برنج، گوشت، میوه و سبزیجات، وسایل و ابزار صنعتی، ماشین آلات ساختمانی، دارو، مواد اولیه دارو، وسایل پزشکی، مبلمان و دیگر موارد که شامل تحریم نیستند‌.

نحوه ارسال بار از ترکیه به ایران

ایران و ترکیه مرز زمینی زیادی دارند. کارگو ترکیه به ایران از طریق زمینی و هوایی انجام می شود. اما روش هوایی  سریع تر و ایمن تر است. پس از ارسال شماره ردیابی به صاحب بار داده می شود. با استفاده از کد رهگیری می توان وضعیت بار را پیگیری کرد. بیشتر شهرهای ایران نیز تحت پوشش هستند‌.

کارگو ترکیه با استعلام آنلاین کارگو

در این مقاله با کارگو ترکیه، عوامل تاثیر گذار در قیمت آن آشنا شدیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگو این کشور به سایت استعلام آنلاین کارگو مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصین این شرکت شما رادر زمینه سامانه اعلام بار و سامانه حمل و نقل راهنمایی می کنند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس