09199880999

کارگو افغانستان

افغانستان یک بازار جدید برای بسیاری از شرکت های بین المللی است و فرصت هایی را برای توزیع محصولات یا خدمات متناسب با نیازهای کشورهای کم درآمد و در حال توسعه فراهم می کند. بنابراین کارگو افغانستان با استقبال و رشد زیادی همراه بوده است. در ادامه با استعلام کارگو همراه باشید تا بیشتر در مورد کارگو افغانستان بدانید.

مزایای کارگو افغانستان

حمل بار و کارگو برای رسیدن به موقع کالا به مقصد با هزینه کم و کمترین نگرانی نکته کلیدی است.  اعم از حمل و نقل زمینی یا هوایی مزایای مختلفی در نظر گرفته شده است:

شرکت های برتر حمل و نقل

هنگام حمل بار و کارگو که برای شما بسیار مهم است، اطمینان از اینکه کالای شما و بدون هیچ نگرانی و استرسی به مقصد می رسد بسیار مهم و تاثیر گذار است. بنابراین به دنبال یک شرکت ارئه دهنده خدمات کارگو افغانستان بسیار معتبر و با کیفیت باشید.

صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل

ممکن است بسیاری از کسب و کار ها زمان کافی برای تحقیق در مورد شرکت های حمل و نقل، هزینه های حمل و نقل و یافتن بهترین نرخ برای حمل کارگو افغانستان خود نداشته باشند. استعلام آنلاین کارگو می تواند به شما کمک کند نرخ های رقابتی را از طریق شرکت های حمل و نقل واجد شرایط پیدا کنید.

حمل و نقل به موقع

هنگامی که بار را به زمان خود حساس می کنید، ممکن است مجبور شوید در یک زمان محدود آن را به دست مشتریان خود برسانید.

کارگو هوایی افغانستان

حمل و نقل کالا از طریق هواپیما ( استعلام حمل و نقل هوایی )، معروف به کارگو هوایی یا حمل و نقل هوایی، حرکت سریع حمل و نقل را در سراسر جهان امکان پذیر می کند.

بسیار سریعتر از خدمات حمل و نقل دریایی، خدمات بار هوایی بیشتر برای کالاهایی با ماندگاری کوتاه یا تقاضای فوری مورد استفاده قرار می گیرند که اخیراً با افزایش نیاز تجهیزات پزشکی اورژانس قابل توجه است.

حرکت سریع محموله های هوایی به بیرون از کانکس های بار و به مقصد آن ضروری است. هرچه محموله طولانی تری در انتظار جمع آوری باشد، برای مشتری هزینه و هزینه بیشتری دارد.

کارگو افغانستان – مواد غذایی

مواد غذایی شامل انواع مختلفی از جمله انواع تازه، بسته بندی شده، منجمد، نسبی فرآوری شده و انواع دیگر است. غذا ها یکی از چالش برانگیزترین کالاها برای حمل و نقل هستند. به دلیل عمر کوتاه و احتمال فساد زیاد. به همین دلیل  درصد زیادی از صنعت حمل و نقل مواد غذایی از طریق حمل و نقل هوایی انجام می شود.

عواملی که در هنگام اجاره یا در نظر گرفتن حمل و نقل مواد غذایی باید در نظر گرفته شود: طول عمر کوتاه، احتمال زیاد فساد و احتمال تغییر مسیر در میانه راه. راه حل اکثر این مسائل استفاده از کانتینرهای یخچالی است. آنها واحدهای مخصوص کنترل دما را ساخته اند که اطمینان حاصل می کنند دما در کل ذخیره های کشتی تنظیم می شود.

کارگو افغانستان - مواد غذایی

دما ممکن است بسته به نوع ماده غذایی حمل شده متفاوت باشد. اما به طور کلی در دمای زیر 0 درجه سانتی گراد حفظ می شود. این امر به افزایش طول عمر کالا کمک می کند. همچنین تضمین می کند که شرایط مرطوب که معمولاً باکتریها و عوامل دیگر فساد را رشد می دهند به دلیل دمای پایین وجود ندارد.

بسته بندی مواد غذایی در کارگو افغانستان

در صورت بسته بندی نادرست کالا، فساد نیز اتفاق می افتد. در چنین سناریوهایی، کالاها هنگام قرار گرفتن در زیر بارهای سنگین تر ، خرد می شوند. این باعث می شود که کل بار به دلیل وضعیتی که در آن است غیرقابل استفاده باشد.

بنابراین، بسته بندی مناسب باید انجام شود تا بار بر اساس وزن از هم جدا شود. همچنین در سطح مناسب روی هم چیده شود. این مسئله همچنین مشكل ناشی از جابجایی وسط سفر را برطرف می كند.

نوع دیگر محصول غذایی که معمولاً حمل می شود، شامل غلات و حبوبات است. به دلیل هزینه های بیشتر بسته بندی و حمل و نقل کارتن ها یا بسته های جداگانه، این مقدار در مقدار سست حمل می شود.

قیمت کارگو افغانستان

قیمت کارگو افغانستان تحت تاثیر فاکتورهای زیادی از جمله فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد در افغانستان، نوع بار، نوع حمل کارگو، زمان حمل و عوامل متعدد دیگری می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت کارگو افغانستان به وب سایت استعلام کرایه حمل بار مراجعه کنید.

کارگو افغانستان با سامانه اعلام بار کارگو

در این مقاله با کارگو افغانستان، عوامل تاثیر گذار در کارگو افغانستان آشنا شدیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگو افغانستان به سایت استعلام کارگو مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی می کنند.

منابع:

 
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس