09199880999

فریت بار چیست؟ | فریت بار هوایی | مزایای فریت بار هوایی چیست؟

در این مقاله از وب سایت استعلام کارگو ما در ارتباط با فریت بار سخن می گوییم. می خواهیم بدانیم این گزینه چیست و چه شرایطی را به همراه خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعاتی دقیق را کسب نمایید.

فریت بار چیست؟

سوالی که برای بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به کشور های خارجی دارند بسیار پیش می آید این است که فریت بار چیست؟ فریت اصطلاحی است که برای زمانی که فرد می خواهد به کشور دیگری مهاجرت کند و وسایل و و لوازم زندگی اش که بیش از حد مجاز تعیین شده برای هواپیما می باشد را به آن کشور بفرست و آن بار را فریت کند. با استعلام آنلاین کارگو همراه باشید تا با فریت بار و حتی سفر با هواپیمای شخصی بیشتر آشنا شوید. برای اینکه کاملا با کلمه فریت بار آشنا شوید یک از یک مثال استفاده می کنیم که کاملا آن را درک کنید. به عنوان مثال یک دانشجو قصد ادامه تحصیلات در یک کشور خارجی را دارد و می خواهد به آنجا نقل مکان کند، این فرد حداکثر وسایلی را که با خود به آن کشور می برد شامل یک چمدان لباس، یک کوله و پشتی و لپ تاپ می باشد و از بردن وسایل بزرگ خودداری می کند چون حد مجاز حمل بار محدود می باشد. اما اگر یک خانواده بخواهد به یک کشور دیگر مهاجرت کند ممکن است بخواهند وسایلی مانند یخچال، تلویزیون و غیره را نیز با خود ببرند و بردن آن ها نیز با هواپیمایی که با آن مسافرت می کنند، ممکن نیست. اینجاست که باید آن ها بارهای خود را فریت کنند. در واقع می توان گفت فریت کردن بار چیزی مشابه حمل با از یک شهر به شهر دیگر می باشد، اما با این تفاوت که مقصد در فریت بار از یک کشور به کشوری دیگر می باشد.

فریت بار هوایی

فریت بار هوایی شامل حمل و نقل کالا توسط هواپیمای چارتر یا تجاری است. این نوع حمل و نقل علاوه بر اینکه سریعترین راه برای جابجایی محصولات در سرتاسر جهان است که برای بارهای با اهمیت بسیار مناسب است، امکان تحویل کالا به طیف وسیعی از مکان ها را در سطح ملی و بین المللی فراهم می کند. از آنجا که زمان حمل و نقل آنها بسیار کوتاه است، خدمات فریت بار هوایی اغلب حق بیمه کمتری دارند. علاوه بر این، از آنجا که فریت بار هوایی از طریق فرودگاه های بسیار امن انجام می شود، این گزینه حمل و نقل امنیت بیشتری را ارائه می دهد. فریت بار هوایی

مزایای فریت بار هوایی

حالت های مختلف حمل و نقل وجود دارد و هر حالت مزایا و معایب خاص خود را دارد. ما در اینجا به مزیت های فریت بار خواهیم پرداخت.

سریعترین روش حمل و نقل 

وقتی کالاهای شما باید سریع منتقل شوند، فریت بار هوایی بهترین راه حل در مقایسه با حمل و نقل دریایی یا حمل و نقل جاده ای است.

زمان ورود و عزیمت بار بسیار دقیق است

زمان ورود و عزیمت پروازها بسیار قابل اعتماد است، زیرا شرکتهای هواپیمایی بسیار برنامه ریزی دقیق تری برای حمل و نقل کالاها دارند.

بار خود را تقریباً به هرجایی بفرستید

بسیاری از شرکت های هواپیمایی دارای یک شبکه بزرگ مقصد هستند که تقریباً کل جهان را پوشش می دهد. این بدان معنی است که می توانید محموله را تقریباً به هر مقصد بفرستید.

حق بیمه کم به معنای پس انداز زیاد است

از آنجا که مدت زمان حمل و نقل بار هوایی نسبتاً کوتاه است، حق بیمه کمتر است. بنابراین هزینه کمتری برای بیمه پرداخت می شود.

سطح بالای امنیت و کاهش خطر سرقت و آسیب

حمل و نقل هوایی مزیت سطح بالایی از امنیت را فراهم می کند، زیرا کنترل ایمنی فرودگاه بر محموله ها به سختی مدیریت می شود. کنترل دقیق فرودگاه نیز باعث کاهش بار در معرض سرقت و آسیب می شود.

نیاز کمتری به انبار وجود دارد

با زمان حمل و نقل سریعتر فریت بار هوایی، کمتر به انبارهای محلی احتیاج دارید و نیازی به نگهداری وسایل در انبار ندارید.

بسته بندی کمتر مورد نیاز است

به طور معمول، محموله های هوایی نسبت به حمل و نقل دریایی به بسته بندی کمتری نیاز دارند. این بدان معنی است که شما هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می کنید تا خدمات بسته بندی اضافی را ارائه دهید.

وضعیت بار خود را دنبال کنید

بسیاری از شرکت ها به شما این امکان را می دهند تا کالاهای خود را با استفاده از یک برنامه وب ردیابی کنید، این بدان معنی است که شما می توانید از زمان عزیمت تا ورود وضعیت بار خود را کنترل کنید تا به طور مداوم به روز شوید.جهت اطلاع از هزینه فریت بار هوایی و اعلام بار به سامانه اعلام بار کارگو مراجعه نمایید. منابع:
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

1 دیدگاه

  • […] فریت بار را می توان با یک مثال ساده برای شما توضیح دهیم. فکر کنید که شما می خواهید به یک کشور دیگر مهاجرت کنید، وسایلی را که با خود می توانید به داخل هواپیما برای سفر به آن کشور ببرید نهایتا یک چمدان، وسایل بهداشتی و کیف لپ تاپ باشد. بنابراین شما نمی توانید وسایل منزل خود را که بسیار بیشتر از حد مجاز وزن هواپیما می باشد و امکان جابجایی وسایل وجود ندارد. در اینجا Freight بار باید انجام شود تا وسایل منزل با یک هواپیمای باری به آن جا فرستاده شود. […]

ارسال دیدگاه

تماس