09199880999

استعلام کرایه حمل بار

خدمات حمل و نقل یک عنصر مهم برای موفقیت در تجارت است. یک حمل و نقل خوب می تواند زمان تحویل یا حمل و نقل را کاهش دهد و به کاهش هزینه ها کمک کند. جابجایی کالاها با توجه به شرایط مختلفی، هزینه های متفاوتی را شامل می شود. برای آگاهی از شرایط و هزینه های استعلام کرایه حمل بار این مقاله از وب سایت استعلام کارگو را مطالعه کنید.

عوامل موثر بر استعلام کرایه حمل بار

در زیر برخی از عواملی که در مورد استعلام کرایه حمل بار مهم و تاثیر گذار می باشند را بررسی می کنیم.

  • وزن محموله
  • تراکم محموله
  • فاصله بین مبدا و مقصد
  • طبقه بندی بار
  • حالت حمل و نقل

اکنون، ما درباره هر یک از فاکتورها به طور دقیق در مورد چگونگی تأثیر هر یک از آنها بر هزینه استعلام کرایه حمل بار بحث خواهیم کرد.

وزن حمل و نقل

حمل و نقل استاندارد یا حمل و نقل باشد، وزن حمل و نقل از مهمترین عوامل موثر بر نرخ حمل و نقل است. اما در مورد حمل بار، به نظر می رسد که در نحوه تأثیر وزن بر نرخ حمل و نقل ، اندکی تغییر ایجاد شده است.

هرچه وزن محموله افزایش یابد، تمایل دارد که به گروه حمل و نقل بعدی منتقل شود. هنگامی که در گروه حمل و نقل بعدی قرار می گیریم، وزن در پایین ترین گروه وزن در آن گروه خاص در نظر گرفته می شود. از این رو وزن با نرخ حمل و نقل مربوط به آن گروه خاص مطابقت دارد. علاوه بر این ، یک دلیل دیگر وجود دارد که وزن محموله از مهمترین عواملی است که بر نرخ حمل و نقل تأثیر می گذارد. وزن همراه با تراکم به شناسایی کلاس حمل و نقل کمک می کند. از این رو ، در تعیین نرخ حمل و نقل ، به یک عامل تعیین کننده تبدیل می شویم. برای استعلام ترخیص کالا خود می توانید از کارگو استعلام بگیرید

استعلام کرایه حمل بار – تراکم محموله ها

قبل از اینکه درمورد چگونگی تراکم حمل و نقل بر نرخ حمل و نقل صحبت کنیم، ابتدا بیایید در مورد چگونگی محاسبه تراکم صحبت کنیم.

در حالت ایده آل، برای محاسبه چگالی باید وزن کل محموله را با هر متر مکعب تقسیم کنید. اما در مورد پالت ها، از ابعاد پالت، کل ارتفاع پالت با کارتن و وزن پالت برای محاسبه تراکم استفاده کنید. پس از محاسبه تراکم، می توانید کلاس حمل و نقل را برای بسته های خود تعیین کنید. این نرخ حمل و نقل برای محموله شما را تعیین می کند.

علاوه بر این، تراکم محموله همچنین به حامل ها امکان می دهد فضایی را که محموله اشغال می کند مشخص کنند و از همه مهمتر شکستن آن آسان است. به این ترتیب نرخ حمل و نقل برای شما افزایش می یابد.

استعلام کرایه حمل بار از مبدا تا مقصد

فاصله بین مبدا و مقصد یک قانون بسیار ساده را دنبال می کند. مسافت بیشتر هزینه استعلام حمل بار بیشتر خواهد بود.

با این حال، این به همین سادگی نیست. نرخ حمل و نقل ممکن است از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشد. این تغییر به این دلیل است که شرکت های حمل و نقل ممکن است موقعیت جغرافیایی دقیق را پوشش دهند یا نپوشانند. در موارد بالا، یک شرکت حمل و نقل ممکن است برای تکمیل حمل و نقل با شرکت حمل و نقل دیگری همکاری کند.

به این ترتیب شرکت های حمل و نقل موضوع پوشش آدرس حمل و نقل را از بین می برند. با این حال، از آنجا که اختلاف در شرکت حمل و نقل، منبع و مقصد مختلف در هر شرکت حمل و نقل و عوامل مختلف دیگر می تواند تا حد زیادی بر نرخ حمل و نقل تأثیر بگذارد. در صورت وجود یک شرکت حمل و نقل فاصله مبدا و مقصد از نزدیکترین شهر در نظر گرفته می شود. همچنین، مکان های مختلف ممکن است ظرفیت حمل و نقل را تغییر دهند. همچنین ممکن است نرخ حمل و نقل را افزایش دهند.

طبقه بندی بار

همانطور که در بخشهای بالا بحث کردیم، کلاس حمل و نقل تأثیر بسزایی در نرخ استعلام کرایه حمل بار دارد. بنابراین بر اساس این عوامل ، کلاس حمل و نقل در انتهای پایین تر نرخ حمل و نقل کمتری خواهد داشت. این شامل محموله هایی با تراکم بالاتر است که به راحتی آسیب نمی بینند. در نتیجه رسیدگی به محصولات راحت تر خواهد بود.

از طرف دیگر، کلاس های بالاتر بار کالاهایی با نرخ حمل و نقل بیشتر دارند. دلیل این امر چگالی کمتری است، حمل و نقل بسیار ظریف است و نمی تواند آسیب ببیند. به عنوان یک قاعده کلی، نرخ حمل و نقل بالاتر از کلاس حمل و نقل بالاتر خواهد بود.

حالت حمل و نقل

همانطور که در مورد حالت های مختلف حمل و نقل بحث کردیم، حالت حمل و نقلنی در صورت حمل کالا بر نرخ استعلام کرایه حمل بار تأثیر می گذارد.

حالت های حمل و نقل فقط بر جنبه زمانی حمل و نقل تأثیر می گذارد. هنگامی که کلاس حمل و نقل را انتخاب کردید، تنها چیزی که اهمیت دارد این است که چقدر می خواهید حمل و نقل شما فوراً به مقصد برسد. بر اساس فوریت، حالت حمل و نقل مانند حمل و نقل سریع باعث حمل سریعتر اما پرهزینه می شود. این به دلیل هزینه های اضافی است که هنگام انتخاب سرویس حمل و نقل بسیار سریعتر اضافه می شود.

استعلام کرایه حمل بار با سامانه اعلام بار

در این مقاله با استعلام کرایه حمل بار، عوامل تاثیر گذار در استعلام کرایه حمل بار آشنا شدیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استعلام کرایه حمل بار به سایت کارگو مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی کنند. جهت کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با انواع حمل و انواع بسته بندی در حمل و نقل بین المللی می توانید به وب سایت مراجعه کنید.

منابع:  
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه

تماس