09199880999

استعلام بار فله

روزانه هزاران تن بار فله در سراسر جهان جابجا می شود. و بسیاری از صنایع و تجارت های بزرگ برای کاهش هزینه های بسته بندی اقدام به جابجایی بار فله ای می کنند. برای یک صاحب بار استعلام بار فله و اطلاع از محل دقیق بار و هزینه استعلام بار فله بسیار مهم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استعلام بار فله و حمل بار فله ای با سایت استعلام کارگو همراه باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با انواع حمل و کارگو با متخصصان ما در ارتباط باشید.

حمل بار فله چیست؟

اینها محموله هایی هستند که بدون بسته بندی مستقیماً در قسمت نگهداری کشتی حمل بارگیری می شوند. برخلاف سایر اقلامی که در بسته یا ظروف جداگانه حمل می شوند، اقلام عمده به صورت سست و بسته بندی حمل می شوند. کالاها را می توان به یک بار یا کالاهای عمومی و عمده تقسیم کرد. کالاهای واحد در بسته ها یا ظروفی مانند پالت، گونی و ظروف TEU حمل می شوند و کل بار در واحد شمارش می شود. از طرف دیگر، بار های فله به مقدار زیاد و بدون بسته بندی حمل می شوند. به همین ترتیب، وسیله حمل و نقل خود به عنوان یک کانتینر عمل می کند و بار با استفاده از اندازه گیری حجم یا جرم کمی می شود. بنابراین، حمل و نقل فله ای فعالیت حمل بار عمده از یک مکان به مکان دیگر به مقدار زیاد است که مستقیماً در یک کشتی حمل بار بارگیری می شود.

4 عامل موثر بر قیمت استعلام بار فله

قیمت استعلام بار فله به طور کلی بر روی چهار عامل اصلی شامل اندازه و وزن و مسافت طی شده محاسبه می شود. با این حال، همانطور که از بخش قبلی مشاهده می کنید، بسته به شرایط مختلف بازار، قیمت ها نیز می توانند نوسان کنند. 4 عامل موثر بر قیمت استعلام بار فله چهار مورد اصلی که بر قیمت حمل عمده تأثیر می گذارد عبارتند از:

کلاس حمل بار

آیا از مقدار دقیق محموله خود اطلاع دارید؟ اقلام شما چقدر آسیب پذیر هستند؟ مشخصات هندسی و بارگیری آنها چیست؟ محصولات باارزش و شکننده در بحث کلاس حمل بار بالاتری دارند. حمل و نقل فله بارگیری، ذخیره و بارگیری را در پی دارد. بنابراین، وقتی کالاهایی دارید که از ارزش بالایی برخوردار هستند و یا در معرض خسارت هستند، خطرات بیشتر است. در چنین مواردی، محصولات شما به طور خودکار در طبقه بندی بالاتر بار قرار می گیرند.

استعلام بار فله – مسافت

اینکه چگونه مسافت بر نرخ استعلام بار فله عمده تأثیر می گذارد می تواند موضوعی گیج کننده باشد. برای مبتدیان، نرخ ها به طور خودکار برای هر کیلومتر طی شده افزایش نمی یابند. در عوض، شرکت های حمل و نقل از فرمول های پیچیده ای استفاده می کنند که مقصد، گروه اصلی و نوع حمل و نقل را در نظر می گیرند. گاهی اوقات، بسته به هزینه ترمینال و خط حمل و نقل برای حالت حمل و نقل انتخاب شده، نرخ هر مایل با فاصله کاهش می یابد. در موارد دیگر، نرخ های هر مایل با طول منتقل شده افزایش می یابد. این یک علم دقیق نیست، اما مسافتی که جابجا می شود از یک طریق یا روی نرخ حمل عمده شما تأثیر می گذارد.

اندازه و جرم

اندازه گیری و وزن محموله شما دو فاکتور مهمی هستند که بر نرخ حمل عمده تأثیر می گذارند. هنگام حمل محصولات خود، ارائه ابعاد و جرم دقیق لازم است. طبیعتاً کالاهای عظیم و سنگین از نرخ بار بیشتری برخوردار خواهند بود. صاحبان کشتی معمولاً برای هر تن بار هزینه استاندارد دارند. با این حال، ممکن است هزینه برای کمتر از محموله های کانتینری کمی کمتر باشد. هنگام بررسی حمل و نقل فله ای خارج از کشور، همیشه اندازه و وزن را در نظر بگیرید.

استعلام بار فله – وزن ناخالص یا ابعادی

این یک فرمول استاندارد در صنعت است که با در نظر گرفتن تراکم حمل و نقل، هزینه حمل و نقل را تعیین می کند. معمولاً نرخ حمل عمده به وزن ناخالص یا ابعادی کاهش می یابد. با این حال، توجه داشته باشید که مالکان کشتی هنگام محاسبه هزینه حمل و نقل بیشترین مقدار را بین این دو خواهند داشت. به عنوان مثال، چه اتفاقی می افتد که کالای شما وزن کمتری داشته باشد اما فضای زیادی را اشغال کند؟ شما با استفاده از وزن بعدی به جای وزن ناخالص شارژ می شوید. با انجام این کار ، مالکان کشتی می توانند حداکثر درآمد را از هر محموله عمده که تحویل می گیرند، کسب کنند.

استعلام بار فله با سامانه حمل ونقل کارگو

در این مقاله با عوامل تاثیر گذار در استعلام بار فله آشنا شدیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در موردچگونگی دریافت اطلاعات استعلام بار فله به سایت سامانه اعلام بار مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصین این شرکت شما را به خوبی راهنمایی کنند.

منابع:

مطالب مرتبط:
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
اشتراک گذاری

2 دیدگاه

ارسال دیدگاه

تماس